Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Смачна квашена капуста.

Смачна квашена капуста.

На дворі вже осінь і отримання організмом вітамінів стає все складнішим. А ми нагадаємо вам про квашену капусту. В ній так багато мікроелементів і вітамінів. Недаремно моряки квасили капусту, відправляючись в рейд. Нічого кращого від цинги не було.
Хто не ліниться і не купує квашену капусту в магазині пропонуємо надзвичайно простий, швидкий і смачний рецепт приготування капусти.

Sauerkraut

На один качан капусти – біля 2 кг, беремо 3 великі морквини, насіння кмину і фенхелю, можна і без них, 120 мл яблучного або винного оцту, 1 ст. л. цукру і 2 ст.л. солі. Можна ще додати декілька горошин чорного перцю.
Спосіб приготування простий. Готуємо розсіл, розрахунок на 1 літр води, яку кип’ятимо і додаємо сіль, цукор, прянощі і оцет. Заливаємо теплим розсолом насічену капусту , перемішану з натертою морквою так, щоб він покривав її. При необхідності утрамбуйте капусту. Протикаємо китайськими паличками до дна, для кращого розподілу розсолу і виходу зайвого повітря. Закриваємо банку кришками і ставимо в прохолодне місто. Стоїть 24 години і можна їсти. Смачного.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти