Підліток з Окленду започаткував компанію з виробництва наборів для дитячих наукових експериментів. Це неприбуткова організація, всі отримані кошти йдуть на виготовлення наборів, які потім роздаються дітям.
Уродженець Каліфорнії Ахмед Мухаммед вступив до Стенфордського університету, але не відчував себе справжнім. Коли він мусив доглядати своїх племінника і племінницю, то відчув, що може дати їм більше, ніж прості домашні розваги.
Незважаючи на опір своїх підопічних, які одразу заявили, що ненавидять науку, молодий студент вирішив не здаватися. Купивши в магазині прості речі, на кшталт картоплі, мідних та оцинкованих цвяхів та трохи дроту, він навчив їх збирати найпростіший акумулятор. Мухаммед побачив, що нелюбов до науки – це насправді невпевненість у власних силах. провівши декілька простих експериментів, він довів, що для цікавого навчання непотрібні надсучасні лабораторії з мільйонним обладнанням, а достатньо того, що є в кожному будинку.
Так народилася ідея Kits Cubed. “Що мене втягнуло в науку, це ті ранні практичні заняття”, – пояснив він. «Я знаю, що в школах, особливо в наших шкільних системах, це не завжди є.
Спочатку займався сам, а потім разом з другом Еліас Беррік, батько якого заснував некомерційну організацію Seneca Family of Agencies, яка надала підліткам необхідну підтримку.
Поки що Kits Cubed випускає три виду наборів з трьома експериментами: рослинний лабіринт, ракета та калейдоскоп; експерименти з гірчичними цукерками, катапульта та картопляна батарея; електромагніт, телеграф та електродвигун. Всі експерименти супроводжуються детальною інструкцією.
Кожен комплект коштує 15 доларів, гроші від реалізації йдуть на виготовлення нових комплектів.
https://www.kitscubed.com/?fbclid=IwAR2WCzIgUuVhgkDPQ9RChnDzkqD9A-LknHDmPr70Iw_8TsIR1sMYKMr1gbs
https://www.instagram.com/kitscubed/