Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нейрографіка це…

Нейрографіка це…

Це зовсім новий в Україні метод арт-терапії. Метод нейрографіки, при правильному використанні, дозволяє змінювати процес осмислення проблем, розгляд їх під іншими кутами і пошук вирішення цих проблем. При цьому ніяких навичок малювання цей метод не потребує. Суть в невимушеній, спонтанній нейрографічній лінії, що пов’язана з нейронними зв’язками мозку.
Розглянемо методику детальніше.
Дія 1. Образ проблеми.
Візьміть листок паперу і олівець або маркер. Сформулюйте проблему, емоції,що пов’язані з нею, свій стан, коли проблеми не буде і швидко намалюйте все на папері. Можна закрити очі і навіть прокричати щось. В результаті те, що ви намалюєте і буде зображенням вашої проблеми.
Дія 2. Зглажування кутів.
Коли всі проблеми намальовані, ми побачимо безліч гострих кутів, які необхідно скруглити. На малюнку не повинно бути жодного гострого кута, дрібні просто заштриховуємо. При цьому люди заспокоюються, спостерігають за думками, що з’являються в голові. Можна навіть розмовляти з малюнком, рухи повинні бути несвідомо.
Дія 3. Взаємодія з зовнішнім світом.
Представте, що малюнок це ви, а листок це світ, що вас оточує. Ваша задача розповсюдити малюнок на весь папір. Домальовуйте лінії, продовжуючи скругляти кути. Наша задача сховати першочерговий малюнок в різномаїтті ліній. Ці дії повинні бути також несвідомо. Ми повинні зрозуміти, що поруч є люди і обставини, які допоможуть в вирішенні проблеми.
Дія 4. Додаємо фарби і фігури.
Продовжуємо наповнювати свій малюнок різними фігурами і кольором. Старайтеся відчути свій настрій, шукайте в малюнку різні геометричні фігури: коло – це символ гармонії, трикутник – рух і динаміка, квадрат – надійність. Знаходьте фігури і об’єднуйте їх лініями.
Дія 5. Заключні лінії.
Закінчіть малюнок лініями поля. Подивіться на нього, уявіть щось велике і закінчене і обведіть це контурною лінією. Вона може йти через весь листок і символізує єдність зі всесвітом і силами в ньому. Наостанок придивіться до малюнка і додайте ще щось так, щоб він вам подобався.
Висновки. Придивіться до свого творіння. Повірте, що це ви зробили самі. Якщо ви так і не знайшли рішення вашої проблеми, спробуйте ще раз. Можливо ви були недостатньо розслабленими, або проблема не стояла дуже гостро. Можливо і вас ще немає достатнього досвіду і треба більше практики подібних методик. Але впевнено можна сказати, що до гармонії в собі ви зробили правильний крок.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти