Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нейробіка, або зарядка для мозку.

Нейробіка, або зарядка для мозку.

Як і всякі інші м’язи нашого тіла мозок треба розвивати і тренувати. Нейробіка – це комплекс вправ, що допомагають відновлювати клітини головного мозку і укріплювати зв’язок між ними. В нейробіці задіяні всі п’ять почуттів людини: зір, слух, смак, нюх і дотик. Тому ця методика і досить ефективна.
Нейробіка корисна всім людям і не має протипоказань. Нейробіка для дітей – це взагалі супер можливість полегшити сприйняття і засвоювання нових знань, тримати мозок в тонусі і позбутися відомої дитячої забудькуватості.
Пропонуємо вам сім простих і ефективних вправ, які ви можете виконувати в будь який час і будь-якому місці.
Вправа 1. Кажан.
Вправа виконується в темну пору доби, або з закритими очима. Загасіть світло і відправляйтеся в подорож по своєму дому. Можете також виконувати при цьому різні домашні справи.
Вправа 2. Гра слів.
При спілкуванні з іншими людьми на стандартні питання давайте нестандартні відповіді. Наприклад: “Як справи?” – “Як в казці”, “Добре, а завтра буде ще краще”. Також можна кожного дня вітатися і прощатися по-різному.
Вправа 3. Змінюйте імідж.
Час від часу не просто оновлюйте гардероб, а старайтеся змінити і свій стиль. Змінюйте не тільки одяг, а й макіяж, зачіску і манікюр.
Вправа 4. Зміна руки.
Якщо ви правша, робіть звичні повсякденні справи, користування столовими приборами, чищення зубів тощо, лівою рукою. І навпаки – шульги робіть справи правою рукою. Також пробуйте написати щось іншою, незвичною рукою.
Вправа 5. Змінюйте маршрути.
Періодично міняйте звичні свої маршрути. На роботу, в магазин йдіть іншою дорогою і сприймайте нові враження від прогулянки.
Вправа 6. Гра зі звуками.
Запишіть на телефон різні звуки – шум дороги, звуки лісу, дзвони тощо, і, затуливши очі, спробуйте уявити собі те, що слухаєте. Також можна дивитися знайомий фільм без звуку, пригадуючи звуки і діалоги.
Вправа 7. Нові враження.
Намагайтеся наповнити своє життя новими враженнями. Нові місця, мандрування, відвідування нових закладів, навіть в рідному місті, дадуть вашому мозку ті відчуття, що сприяють розвитку. І обов’язково відпочивайте від шумного міста на природі.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти