Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Три фінські компанії, що роблять планету чистіше.

Три фінські компанії, що роблять планету чистіше.

Не секрет, що одною з найбільш загрозливих екологічних проблем на планеті є кількість пластичних відходів. Якщо не вирішити цю проблему, то до 2050 року в океанах буде пластику більше ніж риби.

Це усвідомили біохіміки з Фінляндії Лаура Тіркконен-Раясало и Суві Хаймі і заснували компанію Sulapac.
Вони розробили новий матеріал з дерева і натуральних сполучників. Більш того, компанія пропонує не сировину, а готові баночки для продуктів. Також продукцією зацікавилися відомі виробники косметичних брендів преміум-класу. В компанії сподіваються з часом повністю замінити пластик.
В 2011 році було засновано компанію Woodly, яка тісно працює з фінським агентством інноваційних розробок Seedi.
Компанія пропонує пакування з плівки, що має при переробці нульовий викид вуглецю. Ключовим рішенням був початок співпраці з світовим виробником гнучкого пакування – компанією Woodly, в 2019 році.
Ще в 1990 році засновники компанії Durat розробили новий матеріал частково з відходів місцевих підприємств. з’ясувалось, що це єдиний матеріал з пластику, що має тверду поверхню. Основними напрямком роботи компанії стало виробництво стільниць і мийок для ресторанів, готелів, торгових центрів тощо. Як завіряють виробники, їх матеріал на 30 % складається з продуктів переробки і сам, в свою чергу, на 100 % перероблюється сам.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти