Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

П’ятниця 13.

П’ятниця 13.

За іронією долі День Доброти співпадає зі знаменитою п’ятницею 13.
Одним з пояснень побоювання цієї дати може бути те, що за біблією Іісуса було розп’ято в п’ятницю, а число 13 було нещасливим ще з давніх давен. А цього року п’ятниця 13 ще й майже співпадає з Хелловіном.
Справжню популярність і містичний присмак приніс цьому дню роман Томаса Лоусона “П’ятниця, тринадцяте”, написаний в 1907 році. А в 1980 році започаткували серію фільмів жахів “П’ятниця, 13-е” про серійного вбивцю Джейсона Вурхіза.
Звичайно таку містичну популярність цьому дню надали фантазії письменників і кінематографістів, але якщо ви все ж побоюєтесь цього дня, то проведіть його в роздумах про вічне, медитаціях і спокійних прогулянках. Зверніть увагу на можливості конфліктів, щоб уникати їх. Не влаштовуйте вечірок, зважаючи ще й на карантин, не беріть і не давайте в борг, не розпочинайте нові проєкти і не розказуйте свої сни.
А краще, вірте в себе, думайте позитивно і ніякі п’ятниці 13 не зіпсують вам настрій.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти