Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Профілактика укусів собак.

Профілактика укусів собак.

Собаки, безумовно, є найкращими друзями і чудовими товаришами. Але завжди існує ймовірність, що ваш вихованець в запалі гри, або в результаті провокаційних дій, не втримається і може вас, або інших людей, вкусити.
Думаємо, що не завадить нагадати деякі правила особистої безпеки при поводженні з собаками.
В першу чергу треба пам’ятати, що собака без причини не кусає. Треба просто зрозуміти її і зберігати спокій.
Не підтверджена інформація, що частіше кусають собаки окремих порід. Якщо провокувати і дратувати, то вкусити може собака будь-якої породи.
Частіше всього собаки кусають дітей і людей літнього віку, тому ніколи не залишайте дітей на одинці з собакою. Батьки повинні також прогнозувати наслідки своєї поведінки і своїх дітей, при спілкуванні з навіть знайомими собаками. Необхідно з дитинства вчити своїх дітей правил поводження з тваринами: завжди питати дозвіл на ігри з собаками у їх власників, бути обережними при наближені до собак, ніколи не намагатися погладити собаку через огорожу.
Інформація для володарів собак. Собак необхідно привчати до виконання основних команд “сидіти”, “стояти” тощо. При виборі собаки зважити свої можливості і проконсультуватися з ветеринаром, що до особливостей поведінки собак цієї породи. З дитинства привчати свого вихованця до великих компаній і не допускати, щоб собака відчувала себе у небезпеці. Слідкуйте за здоров’ям собаки і робіть вчасно всі необхідні щеплення, також отримайте всі необхідні довідки. Завжди будьте уважні і слідкуйте за поведінкою вихованця, адже ніхто не знає її краще ніж ви.
Рекомендації для сторонніх людей. Будьте завжди уважні, якщо знаходитись поблизу собак. Не бігайте і не дражніть їх, адже собаки можуть сприймати це як гру, або агресію. Не чіпайте собаку, якщо вона їсть, або доглядає цуценят. Якщо собака знаходиться за огорожею ніколи не просовуйте руку, щоб погладити. Коли собака підходить понюхати вас, стійте спокійно і не повертайтеся до неї спиною. Якщо таки вам загрожує собака, не кричіть і не панікуйте, говоріть спокійно і твердо, уникайте прямого візуального контакту, не біжіть, а відходьте спиною від неї на безпечну відстань. Якщо ви впали, скрутіться в клубок і старайтеся захистити шию і лице.
Якщо вас вкусила собака, зверніться негайно до лікаря. Також повідомте всю інформацію про собаку і місце випадку. Якщо людину вкусила ваша собака, надайте первинну допомогу і повідомте всю інформацію про собаку. Також проконсультуйтеся про поведінку свого вихованця з ветеринаром.
І пам’ятайте, що скоріше за все ви самі спонукали собаку до агресивної поведінки, будьте уважні і обережні.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти