Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Про хом’яків…

Про хом’яків…

Слово “хом’як” походить з авестійської мови, що є найдавнішою з іранських мов. Це слово означає – ” ворог, що валить на землю”. Така войовнича характеристика маленького гризуна передбачає його здібність нахиляти стеблі рослин, щоб дістати зерна для їжі.
Хом’яки чудові плавці, завдяки вмінню набирати в защічні мішки повітря. Вони погано бачать, ще й в чорно-білому кольорі, але компенсують це чудовим слухом і пам’яттю. За емоціями хом’яки на 100 відсотків схожі на людей, вони можуть страждати від депресій, радіти, обурюватися і навіть сваритися між собою. Хом’яки відносяться до небагатьох тварин, що народжуються з зубами, які ростуть на протязі всього життя. Тому їх потрібно час від часу сточувати. Один рік людини дорівнює майже 25 рокам хом’яка.
Всім відомо що в хом’яків великі щічки в яких вони ховають та переносять їжу. Часто вони напихають так багато їжі за щоки, що їх голова збільшується в 2-3 рази. Та мало хто знає, що мати може таким чином у випадку небезпеки приховати навіть своїх дітей.
Хом’яки – справжні друзі. Якщо ви засмучені, або перебуваєте в депресії, то ваш маленький друг буде щосили старатися розвеселити і підтримати вас.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти