Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова вакцина від COVID-19.

Нова вакцина від COVID-19.

Дві компанії – американські Moderna і Pfizer здобули найбільшого успіху в розробці вакцини проти коронавірусу. Обидві використовували під час досліджень експериментальний підхід – вводили частину генетичного коду вірусу і досліджували імунну відповідь.
За попередніми даними розроблена вакцина працює на 95% і дослідження ще тривають. Складності полягають в тому, що за волонтерами доводиться спостерігати довше, перш ніж робити якісь висновки.
Але перша партія вакцини таки потрапить до споживачів найближчий час. Компанія Moderna найближчими тижнями здійснить поставку 20 млн доз до медичних установ США.
Якщо випробування і надалі будуть успішними і отримає схвалення в інших країнах, в наступному році планується виробництво до одного мільярда доз. Відомо, що уряд Британії вже веде перемовини про закупівлі нової вакцини.
Дія вакцини наступна: після попадання в організм починають вироблятися вірусні білки, а не цілий вірус. І цього достатньо, щоб імунна система активувалась і почала атакувати вірус.
Виробництво нової вакцини не може не радувати, але в Україні поки що не планується її закупівля. Тому, як завжди, суворо дотримуємося заходів безпеки і слідкуємо за собою.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти