Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Маленька акула.

Маленька акула.

Дитяча пісня «Baby Shark» б’є рекорди за переглядами на YouTube.
Ролик англійської версії дитячої пісеньки «Baby Shark» Dance став найпопулярнішим в історії YouTube. Він побив рекорд і набрав понад 7 мільярдів переглядів.

Пісню «Baby Shark» (Маленька акула) виконала 10-річна співачка Хоуп Сегойн. Композиція була записана в рамках південнокорейського освітнього проекту Pinkfong і була опублікована на Тб в 2016 році. Спочатку трек став популярним в Південно-Східній Азії, а в 2018 році – пісня почала поширюватися в Європі і Америці.

Відзначимо, що на даний момент «Baby Shark» вже переглянули понад 7 045 124 521 раз, тим самим обігнавши відео на пісню Луїса Фонса «Despacito». Взагалі-то, різноманітних версій цієї чудової руханки і пісеньки в YouTube дуже багато, ми зібрали для вас найулюбленіші варіанти наших малюків з різних дитячих каналів, отже – маєте вибір!) А сама пісенька має на подив довгу історію: кажуть, її почали співати ще в далеких 70-х роках в Америці, в літніх дитячих таборах.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти