Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

“Фантастичні звірі 3” без Джонні Деппа.

“Фантастичні звірі 3” без Джонні Деппа.

Як оголосив на своїй сторінці в Instagram Джонні Депп, він відмовився від з’йомок третьої частини “Фантастичних звірів”. Нагадаємо, що він виконував роль Ґелерта Ґріндельвальда.
Скандал з колишньою дружиною Ембер Херд, яка звинувачувала Деппа в неналежній поведінці, закінчився позовом до суду. Джонні суд програв і компанія Warner Bros, піклуючись про моральний облік дитячого фільму, попросила актора піти з проєкту.
Як зазначив Джонні Депп – він з розумінням ставиться до прохання студії і не звинувачує їх. Також висловлює подяку всім, хто підтримав його в цей непростий час. Також актор збирається подавати апеляцію і до останнього відстоювати свої права.
За нашою думкою, Джоні, хоч і веде бурхливе, може, навіть трохи хуліганське життя, притаманне багатьом творчим особистостям, але це аж ніяк не впливає на його артистичність і незабутню акторську гру. Вважаємо, що проєкт програє, відмовившись від його участі. Але це, поза сумнівом, наш особистий погляд!
Студія Warner Bros подякувала Деппу за його роботу і підтвердила, що на роль Ґелерта Ґріндельвальда буде запрошений інший актор. Можливо це буде повернення Коліна Фаррелла, який грав в перший частині.
У зв’язку зі зміною акторів прем’єру фільму було перенесено з 11 листопада 2021 року на літо 2022.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти