Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Дивовижна Еволюція тварин.

Дивовижна Еволюція тварин.

Друзі, ви думаєте, що створення нових видів тварин в умовах однієї кімнати неможливо?
Спробуйте біологічну стратегію “Еволюція”, що була придумана кандидатом біологічних наук Дмитром Кнорре, науковим співробітником НДІ фізико-хімічної біології.
В природі існує більше мільйона видів живих істот. Вони взаємодіють один з одним і утворюють нові. Також загальне середовище впливає на розвиток і виживання того чи іншого з видів.
В грі ви самі створюєте види і розвиваєте їх, спостерігаєте як ваші тварини еволюціонують, пристосовуються і розмножуються в різних умовах, або вимирають, програючи більш ефективним видам.
Кожен з гравців вибирає свою стратегію розвитку – можна бути агресивним хижаком, або тихим травоїдним.


Правила досить прості.
Кожен з гравців отримує планшет виду, де розміщуються кубіки значень популяції і розмірів тварини.
Також кожному з гравців видається на початку гри чотири карти з властивостями, які можна надати своєму виду, або збільшити популяцію чи розмір тварин.
Одну з карт викладають в центр, на планшет годівниці, а цифри на карті визначають кількість їжі, що буде в годівниці.
Після того, як фішки їжі покладені в годівницю, починається годування тварин. По черзі кожен з гравців годує свій вид. Якщо це травоїдний – фішками з годівниці, якщо хижак – тваринами інших гравців. Іноді їжі на всіх не вистачає, тоді скорочується популяція тварин. Уважно читайте про властивості, які надаєте своїм видам – одні допомагають з’їсти інших, інші захищають від поїдання. Якщо їжі не вистачить, або хижак з’їдає всю популяцію, вид може зникнути і гравець починає розвиватися спочатку. Фішки їжі складаються у спеціальну торбинку.


Гра закінчується коли використані всі карти властивостей, а перемагає той гравець, в кого більше фішок їжі.
Маючи базову гру в родині, можна проявити фантазію і запропонувати дітям придумати і намалювати нові властивості, які вони хотіли б надати своїм тваринам, навіть такі, що не існують насправді. Гра стимулює уважність, цікавість до тваринного світу і фантазію дітей. Спробуйте і вам сподобається.
До речі, вже існує багато доповнень до гри “Еволюція”, такі як “Політ”, “Рослини”, Континенти” та інші.
В Україні гру можна купити, в залежності від виду, від 400 до 1000 грн.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти