Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Догляд за орхідеями.

Догляд за орхідеями.

Орхідеї настільки унікальні за формами, що їх не можна відносити до звичайних квіткових культур. Серед орхідей зустрічаються як непримхливі, адаптовані до кімнатних умов, рослини, так і ті, які треба вирощувати в спеціальних оранжереях.
Тим, хто тільки починає закохуватись в ці дивовижні квіти не завадить декілька порад.

Розумні умови догляду.
Орхідеї походять з тропічних країн, але їх вологолюбність не повинні вас вводити в оману. Більшості орхідей достатньо поливу один раз на тиждень методом занурення, або душовим методом. У ємність з м’якою водою занурюють горщик з орхідеєю так, щоб земля добре просочилася водою.
Освітлення повинно бути таким, щоб не попадали прямі сонячні промені, хоча орхідеї відносяться до світлолюбних рослин. Горщики потрібно ставити на підвіконня тих вікон, які виходять на захід, або на схід.
Харчування.
Всі види орхідей потребують додаткового підгодівля. Добрива, при цьому, використовують спеціальні для орхідей разом з водою для поливу. Уважно треба читати інструкцію по використанню добрив, одні види треба підживлювати раз на місяць, інші – кожні три тижні. Підгодівля слід виконувати в місяці активного розвитку.

Контроль температури.
Для успішного цвітіння орхідей потрібні прохолодні умови. Вночі ідеальною температурою буде 12-15 градусів. Вдень температура повинна підвищуватись на 4-5 градусів. При купівлі того, чи іншого виду, слід отримати консультацію продавця щодо умов утримання.
Бережна пересадка.
Пересаджують орхідеї в середньому кожні два роки. Ґрунт замінюють повністю, при цьому з корінням поводяться обережно, вони легко ламаються. Перед посадкою рослини ретельно оглядають, обрізуючи пошкоджені і сухі ділянки. Орхідеї акуратно ставлять на насипаний пагорб, заповнюючи вільне місце ґрунтом . Після пересадки не поливайте рослину три дні, а підкормлюйте тільки через місяць.
Обрізка орхідей.
Кожен з видів орхідей обрізають особливим способом, в когось зів’ялі суцвіття обрізають повністю, інші наполовину. Тому проконсультуйтесь, щодо свого виду в спеціаліста, або прочитайте спеціальну літературу.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти