Корисні номери

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Аплікація з дітьми.

Аплікація з дітьми.

Світ, що оточує дітину цікавий і різноманітний. Пізнання цього світу – є найважливішою задачею дитини і її батьків. Аплікація з дітьми являється частиною тої освіти, яка розвиває поняття прекрасного і художні навички. Дитина вчиться розуміти кольори, форми і матеріали. Також методи роботи з ними і створення різноманітних комбінацій.
В якості матеріалів підійдуть і папір, і листочки, і дерево і багато чого іншого, що є під рукою.
Для тем аплікації можна взяти історії прочитаних разом книжок. Цікаво спостерігати в які неймовірні форми перетворює дитяча уява відомі дорослим персонажі. Обов’язково займайтеся разом і не забувайте нагороджувати маленьких розумників похвалою.

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Нова публікація

Для публікації власних матеріалів необхідна авторизація на сайті

Добрий день. Вітаємо Вас на сайті, що призначений для допомоги мамам, татам, дідусям і бабусям в вирішувані різних питань і проблем, пов’язаних з родинним життям. Будемо раді і іншим небайдужим людям, які будуть долучатися до нашої спільноти. Просимо Вас уважно читати правила, які присутні в кожному з розділів і дотримуватись їх. В публікаціях недопустимі образи, пропаганда насильства, расова дискримінація, нетерпимість один до одного та інші речі заборонені законодавством України. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку. Адміністрація сайту бажає Вам приємного користування.

Забули пароль? Зареєструватися

Реєстрація

Upload Photo
Завантажити

Або увійдіть за допомогою

Ввійти