Традиції святкування Дня Сміху існують в багатьох країнах світу. Одні кажуть, що цей день святкували ще в Давньому Римі, як день весняного рівнодення, інші, що свято походить від античного свята Діметрія, яке відзначали на початку квітня.
Але тепер День Сміху з задоволенням відзначають в Німеччині, в Англії, у Франції і в Скандинавських країнах. Прийнято святкувати весело, дотепно і без злості. Перша згадка про День Сміху, як свято, знайдена в англійській літературі XVII сторіччя.
Популярними жартами вважається вигадування якоїсь новини, щоб співрозмовник повірив в неї. В деяких американських зоопарках жартували із співробітниками, говорячи, що тим слід зателефонувати міс Фокс, або містеру Леону (лисиця та лев) і давався номер відділу звіринця, де знаходяться лисиці або леви. У німців, або англійців існує традиція посилати когось за тим, що не можна принести.
В Україні свято Сміху також відзначають веселими жартами. У нас про цей день говорять: “Перше квітня – брехня всесвітня”. Тож частіше посміхайтеся, бо відомо, що 30 хвилин сміху на день дозволяють пацієнтові, котрий переніс інфаркт міокарду, уникнути повторного нападу в найнебезпечніший період — перші півроку після нападу, — і потім жити повноцінним життям. Здоровим же людям ця кількість сміху подовжує життя на роки, іноді на десятиріччя.
Посміхніться разом з веселими тваринами
Можливо вам підніме настрій відео з дітьми та собаками https://coolmama.com.ua/dity-i-sobaky/